Katalogs: DĀRZS: Mēslojumi: Substral šķīstošie mēslojumi:Substral šķīstošie mēslojumi

SUBSTRAL šķīstošie mēslojumi

SKAISTI, VESELI UN STIPRI AUGI NO SAKNES LĪDZ ZIEDAM!

Auga skaistuma noslēpums iekļauj sevī pietiekamu apgaismojumu, nepieciešamo siltuma daudzumu, mitrumu, rūpīgu kopšanu, kurā svarīgu lomu spēlē mēslošanas līdzekļu izmantošana.
Sabalansēts mēslojums nodrošina augu noturību pret nelabvēlīgiem augšanas apstākļiem, slimībām un kaitēkļiem. Substral mēslojumi nesatur hloru, nodrošina augus ar barības vielām no saknes līdz ziediem un ir viegli lietojami.


Substral dārzkopjiem piedāvā minerālmēslus dažādu dārza kultūru mēslošanai, kas izgatavoti pēc jaunākajām tehnoloģijām. Izgatavojot minerālmēslu tiek ņemtas vērā augu prasības pēc barības vielām, to izmantojamības iespējas, kā arī mūsu ziemeļu reģiona klimatiskie apstākļi. Piemēram, tajos mēslojumos, kas paredzēti skujkoku un rododendru mēslošanai ir paaugstināts magnija un dzelzs saturs, pateicoties kam augu lapas un skujas iegūst sulīgi zaļu nokrāsu, pat tad, ja piebarošanai netiek izmantots magnija sulfāts (‘’rūgtā sāls’’). Augi saņem nepieciešamās barības vielas tiem vajadzīgās proporcijās, kas nodrošina optimālu augšanu, bagātīgu ziedēšanu un augļu aizmešanos, kā arī konkrētai šķirnei atbilstošu ziedu un lapu krāsu. Lietojot Substral mēslojumus atbilstoši instrukcijai 2-3 reizes augšanas periodā ar 6-8 nedēļu pārtraukumu, nav nepieciešams veikt atsevišķu papildmēslošanu ar pavasara, vasaras un rudens mēslojumiem. Substral mēslojumi nerada augu apdegumus.