Katalogs: ŪDENS: Dīķu attīrīšana: Ķīmiskā:Ūdens kopšanas līdzeklis Aqua Start 250ml

Piemērots visa veida dārza ūdenstilpnēm. Piemērots 5000l ūdens apstrādei.
Ar Aqua Start tiek radīta pilnīgi funkcionējoša ūdenstilpnes ekosistēma.

Ūdens, kas ņemts no ūdensvadiem, ir pārāk “agresīvs” un nepiemērots dārza dīķu iemītniekiem. Tas satur daudz potenciāli kaitīgas substances dārza ūdenstilpju ekosistēmai. Apkārtējās vides nelabvēlīgo apstākļu dēļ zivju un ūdensaugu aizsargmehānismi pavājinās, līdz ar to uzņēmība pret infekcijām palielinās.
Aqua Start stabilizē pH līmeni un neitralizē ūdensvada ūdens kaitīgās vielas, radot perfektus ūdens vides apstākļus. Aqua Start absorbē gan hloru, gan smagos metālus. Vērtīgi koloīdi veicina aizsargājošu gļotu membrānas veidošanos ap zivīm, aktīvi aizsargājot tās no infekcijām.

Lietošana un devas: pēc iespējas vienmērīgi sadalīt 25ml Aqua Start uz katriem 500L dīķa ūdens – samaisiet nepieciešamo līdzekļa daudzumu ar 5-10L dīķa ūdens un ar lejkannas palīdzību ielejiet sagatavoto šķīdumu atpakaļ ūdenstilpnē.
Iemaisiet to dīķa ūdenī katru reizi, kad no jauna piepildiet ūdeni vai, kad tas tiek mainīts. Lai uzturētu ūdenstilpnē veselīgu bioloģisko līdzsvaru, Aqua Start pievieno ik pēc 4 nedēļām no pavasara līdz rudenim.

Kā dekorēt dārza baseinu? Kurš būtu piemērotākais sūknis dārza baseinam?