Katalogs: DĀRZS: Kaitēkļu apkarošanai: Insektu, grauzēju iznīcināšanai:

Lamatas prusakiem 2gb. Jaunums!

Dabīgās kontroles līmes lamatas darbojas pēc principa, ka dabīgā viela piesaista prusakus ,kuri pēc tam pielīp pie līmes slazda iekšpusē.

Gatavas lietošanai
Drošas bērniem un mājdzīvniekiem
Bez indes
Dabīga ēsma
Lietošanas instrukcija
Slazds ir gatavs lietošanai, tiklīdz noņemat aizsargplēvi. Piestipriniet lamatas horizontāli vai vertikāli, izmantojot pašlīmējošās sloksnes aizmugurē. Novietojiet slazdus vietās, kur, pēc Jūsu domām, pulcējas insekti. Tipiskas slēptuves atrodas zem izlietnes, aiz ledusskapjiem, skapju iekšpusēs , aiz skapīšiem.

Lamatas ir efektīvas gan privātajās telpās, gan mazajās komerciālajās telpās: virtuvēs, vannas istabās, tualetēs, ceptuvēs, dzīvokļos, maiznīcās, viesnīcās, krogos ucPadomi

1. Izmantojiet vienu slazdu uz katriem 5 m2 telpas platības. Piemēram, 4m x 5m telpai būs nepieciešamas 4 lamatas

2. Lamatas vislabāk izvietot telpu stūros.

3. Regulāri pārbaudiet lamatas. Izmetiet lamatas, kad līmes slānis ir pilnībā klāts ar beigtiem prusakiem, vai pēc 3 mēnešu lietošanas.

Kopšana un iznīcināšana

1. Līme vai ēsma nekaitē ādai. Ja līme nokļūst uz ādas, noslaukiet to, izmantojot augu eļļu, pēc tam mazgājiet ar siltu ziepjūdeni.

2. SVARĪGI: Nekas jaunā neizmantotā lamatā nevar kaitēt bērniem vai mājdzīvniekiem. Tomēr rāpojošā kukaiņa ķermenis var izraisīt saindēšanos ar disentriju, gastroenterītu un vēdertīfu baktērijām. Tādēļ bērniem un mājdzīvniekiem jābūt pasargātiem no saskarmes ar ar noķerto insektu.

3. Iesaiņojiet izmantotos slazdus avīzēs vai plastmasas maisiņos un izmetiet kopā ar vienreizlietojamiem atkritumiem