Katalogs: DĀRZS: Kaitēkļu apkarošanai: Insektu, grauzēju iznīcināšanai:TEMOOCID VERDE līmes slazdi insektu izķeršanai 10gb.


Slazdiņi pievilina baltblusiņas, laputis, odus, moskītus, mušas, lapsenes u.c. insektus siltumnīcās, laukos, augļu dārzos, mazdārziņos, iekštelpās, dzīvnieku barotavās, augļu un pārtikas produktu noliktavās.

Līdzeklis nesatur toksiskas vielas, drošs un viegls izmantošanā, to var piekarināt vai arī nofiksēt pie stienīšiem, tas sniedz ilgstošu iedarbību, nav pakļauts laika apstākļiem un mitrumam un ir lieliska alternatīva toksiskiem kaitēkļu apkarošanas līdzekļiem. Slazdiņš var būt izmantojams arī kā monitors kaitēkļu kvantuma noteikšanai. Slazdiņus var sagriezt mazākās daļas, ja nepieciešams tos izmantot telpu augiem mazos podos. Slazdiņus novieto, piekarina vai piesprauž pie stienīšiem.

Siltumnīcās: slazdiņus novieto uz vis augstākiem augiem (10-12 gb uz 100 m2) Augu augšanas laikā slazdiņus pārvieto augstāk. Lai izmantotu kā monitorus, ieteicams turēt dažus slazdiņus vietās, kur var parādīties kaitēkļi.

Laukos: kā monitorus izvieto 6 lielos slazdus uz ha. Kukaiņu izķeršanai (t.sk, visu veidu mušiņu, kuras dzīvo augļu kokos) izkarina no 2 līdz 6 slazdiņiem uz koka, atkarībā no infestācijas līmeņa un koka lieluma. Slazdiņi nav kaitīgi bitēm, jo viņas atšķirībā no citiem kukaiņiem,nereaģē uz dzeltenu krāsu.

Dzīvnieku barotavās: vietās, kur ir labi mušu vairošanas apstākļi nepieciešams izvietot 1-2 slazdiņus uz katriem 10 m2. Citur iekštelpās (mājās, noliktavās, u.c.) slazdiņu skaits ir atkarīgs no infestācijas pakāpes. Ir ieteicams labi nofiksēt slazdiņu lai tas ir stabils , nešūpotos un nodrošinātu augstu iedarbības efektivitāti.

Izmērs: 10 x 25 cm
Ražotājs: KOLLANT