Katalogs: DĀRZS: Mēslojumi: Substral granulētie mēslojumi:Mēslojums Ocmocote dārza puķēm un dekoratīvajiem krūmiem NPK 17-9-11 1.5kg

NPK 17:9:11+mikroelementi

Viegli lietojams mēslojums. Granulas ir pilnībā pārklātas ar aizsargslāni, kas garantē mēslojuma drošību un uzticamību. Ekoloģiskās barības vielas neieskalojas gruntsūdeņos. Barības elementi izdalās pakāpeniski – 6 mēnešu laikā, atkarībā no auga vajadzībām un siltuma, mitruma ietekmes. Ar šo mēslojumu augus nevar apdedzināt vai pārmēslot. Augi absorbē 80-90% barības vielu, salīdzinoši ar parastajiem mēslojumiem (25%).

Ar mikroelementiem bagātinātais mēslojums satur sabalansētu daudzumu visu augšanai un attīstībai nepieciešamo elementu. Nodrošina ilgstošu, bagātīgu augu ziedēšanu un jaunu ziedpumpuru veidošanos. Bagātīgs kālija daudzums palīdz jaunajiem dzinumiem laicīgi nobriest, paaugstinot to pārziemošanas, slimību un kaitēkļu izturību.

Lietošana: viena mēslošanas reize sezonā! No aprīļa līdz augustam. Vislabākais laiks mēslošanai ir pavasarī, augu augšanas perioda sākumā.

Mēslojumu vienmērīgi izkaisa uz augsnes aptuveni ziedu vainaga diametrā un sajauc ar zemi. Savukārt stādot iestrādāt mēslojumu augsnē. Laistīšana paātrina mēslojuma iedarbības sākšanos. Sveķu un augu eļļas apvalciņš sāk bioloģiski sadalīties pēc tam, kad visas tajā esošās barības vielas ir izdalījušās, aptuveni gada laikā.

Devas: 1tējkarote =5g; 1ēdamkarote=20g

Daudzgadīgie zemie augi ar nelielu barības vielu patēriņu – lilijas, bergamotes, dicentras, turku magones, pelargonijas u.c.: 40-50g/m2.

Daudzgadīgie augstie augi ar lielu barības vielu patēriņu – delfīnijas, gaiļpieši, flokši, peonijas, asteres, rudbekijas u.c.: 75g/m2.

Mandeļkoki, forsītijas, ceriņi, dekoratīvie ķirši, jasmīni: 50g/uz augu

Vasaras augi podiņos: podiņa diam. 9-13cm – 5g; 13-20cm – 10-15g; lielāki par 20cm – 25g vai 40-50g uz 10litriem augsnes.

Uzglabāšana: glabāt cieši aizvērtu sausā, vēsā vietā, aizsargātā no tiešiem saules stariem. Glabāt bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā. Glabāšanas ilgums pēc atvēršanas – ne vairāk par 60mēnešiem. Derīguma termiņš neierobežots.