Katalogs: DĀRZS: Mēslojumi: Substral granulētie mēslojumi:Mēslojums Ocmocote mūžzaļajiem augiem NPK 17-9-11 750g

NPK 17:9:11+mikroelementi

Tūjām, eglēm, priedēm u.c. mūžzaļajiem augiem – nodrošina piesātinātu zaļo krāsu augiem.

Viegli lietot. Granulas ir pilnībā pārklātas ar aizsargslāni, kas garantē mēslojuma drošību un uzticamību. Ekoloģiskās barības vielas neieskalojas gruntsūdeņos. Barības elementi izdalās pakāpeniski – 6 mēnešu laikā, atkarībā no auga vajadzībām un siltuma, mitruma ietekmes. Ar šo mēslojumu augus nevar apdedzināt vai pārmēslot. Augi absorbē 80-90% barības vielu, salīdzinoši ar parastajiem mēslojumiem (25%).

Lietošana: viena mēslošanas reize sezonā! No aprīļa līdz augustam. Vislabākais laiks mēslošanai ir pavasarī, augu augšanas perioda sākumā.

Mēslojumu vienmērīgi izkaisa uz augsnes aptuveni auga zaru vainaga diametrā un sajauc ar zemi. Savukārt stādot iestrādāt mēslojumu augsnē. Laistīšana paātrina mēslojuma iedarbības sākšanos. Sveķu un augu eļļas apvalciņš sāk bioloģiski sadalīties pēc tam, kad visas tajā esošās barības vielas ir izdalījušās, aptuveni gada laikā.

Devas: 1tējkarote =5g; 1ēdamkarote=20g; 1 sauja=30g.

Dzīvžogu augi – skuju un lapu koki: 25g uz tekošo metru.

Bukši, atkarībā no augstuma un barības vielu nepieciešamības: 25-50g/uz augu.

Citi krūmi un koki, atkarībā no augstuma un barības vielu nepieciešamības: 50-100g/uz augu.

Mūžzaļie augi podiņos: podiņa diam.: 13-20cm – 10-15g; lielāki par 20cm – 20-40g.

Uzglabāšana: glabāt cieši aizvērtu sausā, vēsā vietā, aizsargātā no tiešiem saules stariem. Glabāt bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā. Glabāšanas ilgums pēc atvēršanas – ne vairāk par 60mēnešiem. Derīguma termiņš neierobežots.