Katalogs: DĀRZS: Mēslojumi: Substral granulētie mēslojumi:Mēslojums Ocmocote tomātiem, cukini u.c. dārzeņiem NPK 16-5-17 750g

NPK 16:5:17

Mēslojums tomātiem, paprikai, gurķiem, ķirbjiem, cukini u.c.

Viegli lietot. Granulas ir pilnībā pārklātas ar aizsargslāni, kas garantē mēslojuma drošību un uzticamību. Ekoloģiskās barības vielas neieskalojas gruntsūdeņos. Barības elementi izdalās pakāpeniski – 6 mēnešu laikā, atkarībā no auga vajadzībām un siltuma, mitruma ietekmes. Ar šo mēslojumu augus nevar apdedzināt vai pārmēslot. Augi absorbē 80-90% barības vielu, salīdzinoši ar parastajiem mēslojumiem (25%).

Mēslojumu vienmērīgi izkaisa uz augsnes aptuveni auga lapotnesvainaga diametrā un sajauc ar zemi. Savukārt stādot iestrādāt mēslojumu augsnē. Laistīšana paātrina mēslojuma iedarbības sākšanos. Sveķu un augu eļļas apvalciņš sāk bioloģiski sadalīties pēc tam, kad visas tajā esošās barības vielas ir izdalījušās, aptuveni gada laikā.

Devas: 1tējkarote =5g; 1ēdamkarote=20g; 1sauja-30g.

Tomāti, gurķi, cukini: 25-30g/uz augu.

Paprika, peperoni: 20-25g/ uz augu.

Ķirbis: 30-35g/uz augu.

Uzglabāšana: glabāt cieši aizvērtu sausā, vēsā vietā, aizsargātā no tiešiem saules stariem. Glabāt bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā. Glabāšanas ilgums pēc atvēršanas – ne vairāk par 60mēnešiem. Derīguma termiņš neierobežots.