Katalogs: DĀRZS: Mēslojumi: Substral granulētie mēslojumi:Mēslojums zālienam pret sūnu NPK 16-5,1-5,1 5kg Jaunums!

EK MĒSLOŠANAS LĪDZEKLIS

Kompleksie NPK minerālmēsli ar mikroelementiem Fe

Mēslojums zālienam pret sūnu NPK + (Mg,S) 16%,5.1%,5.1% (3%;26%)

Sastāvs: Sastāvs: kopējais slāpeklis(N)-16%, slāpeklis amonijaveidā-2.6%, amīdu formā - 8,0%, kopējais fosfors (P2O5)-5,1% ,mierālskābēs šķīstošs ; kopējais ūdenīšķīstošs kalija oksīds (K2O)-10%, kopējais magnija oksīds (MgO)-3%, sērs (SO3)-26%, dzelzs (Fe)-4%; šķīstošs ūdenī 0,04%

Dekoratīvajam zālienam, spēļu un sporta laukumiem.
Divas dienas pēc mēslošanas sūnas paliek tumši brūnas un iet boja. Sastāvā esošais dzelzs nodrošina zālei koši zaļu krāsu.
Lietošanas pamācība:
Izmanto mēslošanai no agra pavasara līdz augustam. Mēslojumu nav ieteicams lietot pirms zālāja sēšanas. Ja sūna turpina intensīvi augt apstrādi atkārto pēc sešām nedēļām. Ieteicams apstrādi veikt pēc 42 dienām.
Strādāt cimdos. Nepieļaut mēslošanas līdzekļa nokļūšanu acīs vai uz ādas.
Pēc mēslošanas līdzekļa lietošanas zālē spēlēt bumbu vai sauļoties drīkst pēc nākošās pļaušanas. Mēslošanas līdzekli neizmantot ūdens tuvumā. Attālums līdz ūdens tilpnei nedrīkst būt mazāks
par 5m. Labus rezultātus iegūst, ja mēslošanu veic 3-4 dienas pēc pļaušanas.Pēc 2 dienām zāliens jāaplaista. Zālienu pļaut ne ātrāk kā 4 dienas pēc mēslošanas. Līdzekli nav ieteicams lietot sausuma periodā, vai lietus laikā. 10-14 dienas pēc mēslošanas sūnu izgrābstīt ar metāla grābekli.
Katra granula satur visas nepieciešamās barības vielas un vērtīgus mikroelementus. Vienkāršs lietošanā.

UZMANĪBU: Nokļūstot mēslojumam uz akmens, betona vai keramiskām virsmām tur veidosies brūni plankumi

Devas: - 30g/m2. Izmanto mēslošanai no agra pavasara līdz vasaras beigām (no marta līdz augustam). Iepakojums: 5kg./165m2. Derīguma termiņš:neierobežots, pēc atvēršanas 5 gadi. Glabāt sausā, vēsā vietā; bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā. Lietot mēslojumu, kā paredzēts instrukcijā. Nav paredzēts iekšējai lietošanai.