Katalogs: ŪDENS: Strūklaku aprīkojums, sūkņi: Strūklaku sūkņi:Sūknis ELIMAX 1000

Jauda: 15W; 1200l/h
Celšanas augstums: 1,45m
Var izmantot kaskādēm, kas ir 20cm platas, 15cm augstas
Garantija: 5gadi

Tas ir Elimax!
Elimax baseinu sūkņi , kas izstrādāti ar Ubiink tehnoloģiju, ir speciāli veidoti ūdens darbiem un izmantošanai strūklakās. Elimax sūkņu sērijā ietilpst sūkņi ar jaudu no 500 līdz 8800 litriem stundā. Tostarp, Ubbink piedāvā pareizi izvēlēties konkrētam dīķa izmēram nepieciešamo sūkni. Katram sūknim komplektā ir pievienotas 2 vai 3 veidu dažādas strūklaku uzmavu veidi.
Elimax tehnoloģija
Visi Elimax baseinu sūkņi ir sinhronizētie sūkņi. Tas nozīmē, ka magnētiskais rotors sāk kustību pulksteņrādītāja virzienā tik pat ātri un vienkārši, kā tas to dara pretējā virzienā. Sūkņos tiek izmantots augstas kvalitātes spēcīgs magnēts (Neodym) un keramikas vārpsta. Elastīgais izplūdes vārsts (FFS)notur ūdens plūsmu neatkarīgi no tās rotācijas virziena.
Ubbink – tehnoloģija!
Iespējams augstākā ražība tieši tiek sasniegta ar FFS (Elastīgā izplūdes sistēma) tehnoloģiju. Līdz ko nav ‘’pozitīvi orientēta’’ rotācija kādā no daļām, motors un rotora sistēma nepakļaujas nepieciešamajām jaudām. Līdz ar to nav iespējami defekti un sūknis kalpo ilgi. Ubbink spēj dot 5 gadu garantiju visiem Elimax sūkņiem.

Kā dekorēt dārza baseinu? Kurš būtu piemērotākais sūknis dārza baseinam?